Atrakcje w Dźwirzynie

(17)

Plaża w Dźwirzynie Nadbałtycka plaża w Dźwirzynie jest piaszczysta i szeroka, z wydzielonym strzeżonym latem kąpieliskiem przy ul. H.Sawickiej i ul. Leśnej, a od lądu oddzielają ją malownicze wydmy z... więcej »

wejście od ulic: Leśnej i H.Sawickiej

Port w Dźwirzynie Port w Dźwirzynie znajduje się nad Zatoką Pomorską. Portem administruje Urząd Morski w Słupsku, przy pomocy Bosmanatu Portu Dźwirzyno. Został utworzony w 1975 roku. Jego powierzchni... więcej »

ul. Wyzwolenia 1, Dźwirzyno

Jezioro Resko Przymorskie Jezioro Resko Przymorskie to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza 300-metrowej szerokości mierzeją. Przy jeziorze znajduje się przystań oraz wypożyczalnia sprzę... więcej »

Ścieżka zdrowia w Dźwirzynie Ścieżka zdrowia jest przygotowana dla amatorów aktywnego wypoczynku. Biegnie wzdłuż nadmorskiej plaży, w lasku sosnowym. ścieżka liczy sobie 1600 m, na jej trasie ... więcej »

Uzdrowisko Kołobrzeg Naturalne, uzdrowiskowe bogactwa Kołobrzegu, to: Czarne Złoto - Borowina - Naturalny, leczniczy torf, który zawiera aktywne składniki farmakodynamiczne. Borowina dzi... więcej »

ul. Ściegiennego 1, Kołobrzeg

Kołobrzeg Miasto Kołobrzeg położone jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. W ujściu rzeki znajduje się port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy. W mieście i okolicach ... więcej »

Mrzeżyno Mrzeżyno to nieduże, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Trzebiatów, 15 km na zachód od Kołobrzegu. Miłośnicy plażowania znajdą tu czyste, zadbane, ... więcej »

Rogowo Rogowo leży na Wybrzeżu Trzebiatowskim, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim i jeziorem Resko Przymorskie. Przez Rogowo prowadzi droga powiatowa z Mrzeżyna do Dźwirzyna. Rogowo w sezonie letni... więcej »

Grzybowo Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Szeroka, czysta plaża oraz czysta i ciepła woda Bałtyku w połączeniu z lasami sosnowymi i ści... więcej »

Historia Dźwirzyna Dźwirzyno położone jest 13 kilometrów od Kołobrzegu, między brzegiem Bałtyku, a jeziorem Resko Przymorskie, nad cieśniną łączącą te wody - zwaną Kanałem Resko. Dźwirzyno zna... więcej »

Latarnia morska w Jarosławcu Latarnia morska w Jarosławcu to zabytkowe miejsce, które jest często odwiedzane przez turystów ze względu na widok jaki rozpościera się z jej wieży. Pierwsz... więcej »

ul. Szkolna 1, Jarosławiec

Latarnia morska w Darłówku Latarnia morska w Darłówku osiągnęła wysokość 22 metrów. Na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. Latarnia znajduje ... więcej »

ul. Wschodnia 14, Darłówko

Latarnia morska w Gąskach Latarnia morska w Gąskach to druga co do wielkości latarnia w Polsce. Wynosi 50,2 metry. Ze względu na swoją wielkość została postawiona na ośmiokątnej podstawie, na masywny... więcej »

ul. Latarników 7, Gąski

Latarnia morska w Kołobrzegu Latarnia morska w Kołobrzegu znajduje się przy wejściu do portu, w pobliżu ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. Jej lokalizacja to centrum miasta. Ze względu na turyści nie p... więcej »

ul. Morska 1, Kołobrzeg

Miasto Myszy w Kołobrzegu Miasto Myszy w Kołobrzegu to świetna atrakcja dla dzieci oraz fanów zwierząt. To również ciekawe miejsce dla tych, którzy chcieliby pozbyć się strachu p... więcej »

ul. Morska 2, Kołobrzeg
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00