Grzybowo

Grzybowo

Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Szeroka, czysta plaża oraz czysta i ciepła woda Bałtyku w połączeniu z lasami sosnowymi i ścieżkami spacerowymi stwarza idealne warunki do wypoczynku.

Co warto zobaczyć w Grzybowie?

PLAŻA

Plaża w Grzybowie jest szeroka, czysta i piaszczysta. Dzięki temu wielu plażowiczów wybiera właśnie te miejsce do letniego lenistwa i wypoczynku. Wydmy, które dają cień porośniete są lasami sosnowymi. Temperatury wody morskiej jest zazwyczaj o kilka stopni wyższa niż w Kołobrzegu. 

JEZIORO RESKO PRZYMORSKIE

Jezioro resko zachęca do odwiedzenia swoimi pięknymi widokami. Można tutaj odpocząć, zarzyć świeżego powietrza i co lepsze wędkować. To raj dla fanów tej dyscypliny. To właśnie tutaj można złowić takie ryby jak: ryby wzdręga, jazgacz, ukleja. Latem miejsce jest dostosowane do sportowców, którzy uprawiają windsurfing i kitesurfing.

SZLAKI TURYSTYKI PIESZEJ I ROWEROWEJ 

Szlaki są bardzo rozbudowane. Ich trasa to: Dźwirzyno, Mrzeżyno, Kołobrzeg w kierunku latarni morskiej w Gąskach. Trasy są bardzo dobrze oznakowane tablicami tras dla fanów nordic walking. To świetna atrakcja dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek. 

KLUB JEŹDZIECKI - KAJA (ul. Szkolna, tel. 607 071 548)

Klub jeździecki Kaja to miejsce położone w cudownej okolicy. Atrakcje skierowane są dla osób bez względu na wiek. Najbardziej ciekawą atrakcją są jazy konne na maneżu oraz po plaży. Przy niepogodzie można spróbować swoich umiejętności w krytej hali. Ci, którzy są fanami koni moga pomóc przy ich obsłudze.

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.dzwirzyno.net.pl nie odpowiada
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00