Gastronomia w Dźwirzynie

(21)

Kuchnia śródziemnomorska.

Restauracja Pizzeria Alforno w Dźwirzynie - na Gości czeka sala restauracyjna z 30 miejscami, ogrzewany taras z Cocktailbarem, utrzymany w greckim klimacie taras na piętrze, z widokiem na wydmę, a... więcej »

ul. Wyzwolenia 6, Dźwirzyno

Pobite Gary w Dźwirzynie - dania z dobrych i świeżych produktów. Specjalność obiektu: dorsz z pieca w borowikach, sandacz w sosie kurkowym na gnocchi, grilowana pierś w sosie curry z brokuła... więcej »

ul. Wyzwolenia 4E, Dźwirzyno

Wszelkie odcienie morskiej kuchni połączone z motywami współczesnymi.

Smażalnia Ryb Buczkowski - Ryby Smażone, Ryby z Grilla, Zupa Rybna, Tatar z Łososia. Carpaccio z Łososia, Kalmary, Ceviche z Łososia, Śledź po Bosmańsku i wiele innych. więcej »

ul. Wyzwolenia 4H, Dźwirzyno

Bar z Kebabem

Ke-Bar - Bar z Kebabem w Dźwirzynie. więcej »

ul. Wyzwolenia 5, Dźwirzyno

Plaza Park w Dźwirzynie to miejsce gdzie można zjeść obiad, ugasić pragnienie zimnym napojem, odetchnąć przy filiżance kawy lub wieczorem posłuchać muzyki, potańczyć, a nawet spróbować ... więcej »

ul. Wyzwolenia 5, Dźwirzyno

Beach Bar Havet - schłodzone piwo i napoje, świeżo wyciskane soki oraz smaczne ciepłe i zimne przekąski, a także kawa, herbata i oczywiście lody. więcej »

ul. Wyzwolenia 29, Dźwirzyno

Dania kuchni międzynarodowej

Restauracja Oranżeria w Hotelu Senator - dania kuchni międzynarodowej, wyśmienite trunki z hotelowej piwniczki, aromatyczne cygara i wiele innych.  więcej »

ul. Wyzwolenia 35, Dźwirzyno

Restauracja a`la Carte w Neptuno Resort & Spa łączy smaki natury z nadmorskimi aromatami. Siła naturalnego jedzenia, opiertego na naturalnych, sezonowych produktach, świeżych ziołach oraz pasji Sze... więcej »

ul. Wyzwolenia 25, Dźwirzyno

Porto Cafe w Dźwirzynie - aromatyczna kawa, pyszne słodkości w stylowo, urządzonej kawiarni. więcej »

ul. Wyzwolenia 8, Dźwirzyno

kawiarnia, pizzeria

Cafe Americano w Dźwirzynnie to kompleks, w skład którego wchodzi kawiarnia, pizzeria i family games park. W kawiarni - lody, desery, gofry, jak również wyśmienite kawy w kilku gatun... więcej »

ul. Wyzwolenia 36, Dźwirzyno
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00