Dźwirzyno Domki

Zapisane
zapisz
od 42 zł os.

Domki CZTERY PORY ROKU

ul. Spacerowa 2a, Dźwirzyno

CZTERY PORY ROKU to zespół komfortowych, ocieplanych domków letniskowych ...
BON
zapisz
od 30 zł os.

Domki Drewniane Całoroczne PLEJADY

Piastowska 11B , Dźwirzyno

PLEJADY to całoroczny, kameralny ośrodek domków dla Rodzin z małymi ...
zapisz
od 40 zł os.

Domki Letniskowe STANICA WODNA

ul. Jachtowa 44 , Dźwirzyno

Ośrodek STANICA WODNA malowniczo położony na 5 własnych półwyspach nad ...

SPRAWDŹ DOMKI NAD MORZEM

Jeśli szukasz domku nad morzem, a tu nie ma obiektu jakiego szukasz - sprawdź domki nad morzem w innych miejscowościach - kliknij!
strony: 1 z 1

Dźwirzyno Domki nad Morzem

Domki letniskowe to częsty wybór formy zakwaterowania na wczasy czy urlop. Domki nad morzem wybierają najczęściej rodziny z dziećmi i większe grupy znajomych. Na domki w Dźwirzynie decydują się również osoby ceniące sobie intymność - w domku z reguły nie mamy sąsiadów za ścianą. Co więcej, domki często posiadają taras, na którym można zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę, a dzieci mogą bawić się przed domkiem pod naszym okiem. 

Tanie domki w Dźwirzynie - czy to możliwe? Tak. To ekonomiczna oferta dla większej grupy znajomych czy zaprzyjaźnionych rodzin - możemy wybrać wówczas większy obiekt - a te, w przeliczeniu na osobę, są tańsze. 

Często zadawane pytania dotyczące w miejscowości Dźwirzyno

Domki letniskowe zapewniają więcej intymności niż pokoje, gdyż za ścianą z reguły nie mamy sąsiadów. Domki letniskowe w Dźwirzynie to oferta dla osób, które wyjeżdżają na wakacje czy urlop w większym gronie. Praktycznie nie ma domków dwuosobowych, a jadąc w dwie osoby musimy zapłacić za cały domek. To dobra oferta na wypoczynek z dziećmi - domki z reguły położone są na dość dużym terenie gdzie często spotkamy infrastrukturę dla dzieci - huśtawki, piaskownice, trampoliny. A i nasze pociechy mogą poznać nowych kolegów na placu zabaw.

Ceny wynajęcia domków w Dźwirzynie są różne - zależą od terminu, wielkości domku (ilości miejsc noclegowych) czy lokalizacji. Czy domki w Dźwirzynie są drogie? Wiele zależy od tego w ile osób wybieramy się na urlop. Z reguły cena jest liczona za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Warto szukać obiektu jak najbardziej dopasowanego do ilości osób.

Domki letniskowe w Dźwirzynie to najczęściej obiekty sezonowe (nie są używane zimą), więc część z nich pozbawiona jest ogrzewania. W sezonie letnim nie ma to większego znaczenia, nie powinno być nam zimno. Inaczej jest gdy nad morze wybieramy sie w maju czy wrześniu - tu może być potrzeba dogrzania domku. Jeśli obiekt jest ogrzewany to taka informację znajdziemy w opisie. Czasem, za włączenie ogrzewania, pobierana jest dodatkowa opłata.