Atrakcje Turystyczne

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie. Składa się na nie: Sala sportowa, Siłownia, Salka fitness, Kort tenisowy zewnętrzny, Kort tenisowy na Sali sportowej, Kort tenisowy ze ścianką, Boisko do koszykówki zewnętrzne, Boisko do siatkówki zewnętrzne, Boisko do badmintona, Minigolf. więcej »

ul. Wyzwolenia 28, Dźwirzyno

Miasto Myszy w Kołobrzegu

Miasto Myszy w Kołobrzegu to świetna atrakcja dla dzieci oraz fanów zwierząt. To również ciekawe miejsce dla tych, którzy chcieliby pozbyć się strachu przed tymi małymi gryzoniami. więcej »

ul. Morska 2, Kołobrzeg

Uzdrowisko Kołobrzeg

Dźwirzyno położone jest około 10 kilometrów od Kołobrzegu. Kołobrzeg to znane, nadmorskie uzdrowisko dla dorosłych i dla dzieci. więcej »

ul. Ściegiennego 1, Kołobrzeg

Kołobrzeg

Miasto Kołobrzeg położone jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. W ujściu rzeki znajduje się port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy. więcej »

Mrzeżyno

Miłośnicy plażowania znajdą tu czyste, zadbane, szerokie, strzeżone plaże, a zwolennicy aktywnego wypoczynku szlaki turystyczne, rowerowe i kajakowe. więcej »

Grzybowo

Bliskość Kołobrzegu - starego portowego miasta będącego jednocześnie uzdrowiskiem - z wieloma jego atrakcjami i zabytkami jest niewątpliwie atutem spokojnego i cichego Grzybowa. więcej »