Dźwirzyno

Dźwirzyno, ul. Krasickiego 44

Domki Letniskowe - STANICA WODNA

DŹWIRZYNO, DOMKI LETNISKOWE W DŹWIRZYNIE

Ośrodek STANICA WODNA malowniczo położony na 5 własnych półwyspach nad jeziorem Resko, które połączone jest kanałem z morzem.
Prawdziwy raj dla wędkarzy i windsurfingowców.
Idealne miejsce na organizację imprez integracyjnych.

Oprócz wielu atrakcji jakimi dysponuje stanica, prowadzimy również profesjonalną szkółkę surfingową.

Wyposażenie pokoi

Do dyspozycji Gości 25 domków od 3 do 7 osobowych o różnym standardzie, 90% z łazienkami, RTV i własną kuchnią. Grill i palenisko z miejscem na biesiadne spotkania.

Cennik

Szczegółowy cennik na stronie obiektu.

Lokalizacja

Domki Letniskowe - STANICA WODNA

Dźwirzyno, ul. Krasickiego 44

94 35 103 85

696 076 002

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Dźwirzyno

Dźwirzyno jest małym, spokojnym letniskiem i uzdrowiskiem usytuowanym tuż nad brzegiem Bałtyku, na zachodnim wybrzeżu, w gminie Kołobrzeg. Najbliższe mu, nadmorskie miejscowości to: Rogowo (ok.4km na zach.), Mrzeżyno (ok.7km na zach.), Grzybowo (ok.5km na wsch.) oraz Kołobrzeg (ok.10km na wsch.).

Turystyczne i rekreacyjne walory Dźwirzyna wynikają głównie z jego atrakcyjnego położenia - tuż nad brzegiem Bałtyku i jednocześnie blisko jeziora Resko Przymorskie. Akweny te łączy kanał wodny, przy którym wybudowano port rybacki oraz przystań. Z przystani można się wybrać w rejs po morzu stateczkiem wycieczkowym.

Nadbałtycka plaża w Dźwirzynie jest piaszczysta i szeroka, z wydzielonym strzeżonym latem kąpieliskiem, a od lądu oddzielają ją malownicze wydmy z lasem sosnowym. W Dźwirzynie panuje mikroklimat polecany w leczeniu dróg oddechowych.

Przy jeziorze Resko Przymorskie znajduje się przystań oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego. Idealne warunki dla uprawiania swoich ulubionych sportów wodnych znajdą tu kajakarze, żeglarze, kite i windsurferzy, a także wędkarze - jako że jezioro bogate jest w szczupaki, leszcze, płocie, sandacze, liny i węgorze.

Zwolennicy aktywnego wypoczynku znajdą w Dźwirzynie i jego okolicach liczne szlaki turystyczne, rowerowe i kajakowe, a także tzw. ścieżkę zdrowia, biegnącą wzdłuż morza w lasku sosnowym.

Dźwirzyno zaprasza nad Morze Bałtyckie!

  

 © Portal Dzwirzyno.net.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych